Informacje o dostawie

Jak długo trwa dostawa paczki

Zdecydowana większość paczek dociera na miejsce w ciągu 2-3 tygodniPaczki wysyła nasz Partner z Azji. Dlatego zanim paczka dotrze w Twoje ręce pokonuje tysiące kilometrów. Ze względu na możliwe opóźnienia po stronie przewoźnika maksymalny czas dostawy to 60 dni.

Ile kosztuje dostawa?

Dzięki wieloletniej współpracy mamy stała ofertą promocyjną na dostawę która zawsze jest darmowa, niezależnie od kwoty zamówienia.

Skad wysyłane są produkty?

Paczki wysyłane są przez naszego partnera spoza granic Unii Europejskiej.

Kto doręcza przesyłkę?

Na terenie Polski paczkę dostarcza Poczta Polska. Nie jest ona jednak jednym operatorem przesyłki gdyż współpracuje z pocztami międzynarodowymi, zatem śledzenie przesyłki w systemie Poczty Polskiej jest często ograniczone i pojawią się po minimum 12 dniach lub dłużej od daty nadania paczki.

Gdzie mogę śledzić paczkę?

Po wysłaniu paczki wyślemy e-mail z numerem nadania. Zwykle następuje to po około 3 dniach roboczych od przyjęcia wpłaty. Paczki nie są od razu widoczne w systemach śledzenia gdyż aktualizacje pojawiają się tam z opóźnieniem. Paczkę można śledzić bezpośrednio ze swojego konta klienta w sklepie po przejściu na stronę  aftership ( zalecana metoda ) lub ręcznie wpisać numer paczki na stronie http://17track.net/.   Jak tylko paczka dojdzie do Polski paczkę również można sprawdzić na stronie Poczty Polskiej: https://emonitoring.poczta-polska.pl/. Uwaga: Proszę mieć na uwadze że paczki w systemie śledzenia Poczty Polskiej pojawiają się z opóźnieniem. Niejednokrotnie zdarza się że paczka zdąży dojść do klienta nim pojawi się w systemie Poczty Polskiej, dlatego stronę tą proszę traktować wyłącznie jako podglądową.

Zamówiłem kilka produktów a dostałem jeden

Jeśli zostało zamówionych kilka produktów to najczęściej są one wysłane osobno. Prosimy o oczekiwanie na kolejne paczki.

Mija 30 dni a paczka nie dochodzi co dalej?

Czas doręczenie to zazwyczaj 2-3 tygodnie jednak nierzadko paczki idą 45 dni ( około 10% paczek ), a zdarzają się nawet takie co idą do 60 dni. Prosimy zatem o cierpliwe oczekiwanie.